energooszczędne i wytrzymałe oprawy oświetleniowe uliczne

Oprawy oświetleniowe uliczne i drogowe, dzięki zastosowaniu wydajnych i niezwykle trwałych diod LED, sprawdzają się na terenach otwartych. Można montować je na wysięgnikach poziomych lub słupach kompozytowych. Za ich wyborem przemawia wysoka skuteczność i wydajność, które idą w parze z niskim poborem energii.

innowacyjne oprawy oświetleniowe uliczne led Agra Dobroń

INNOWACYJNE OPRAWY ULICZNE LED

W naszej ofercie dostępna jest seria opraw drogowych, w których zastosowano najnowocześniejsze diody w technologii LED. Ich zaletą jest naturalna barwa światła, dostępna w trzech wariantach: ciepłej, neutralnej oraz zimnej.

Oprawy uliczne LED mają niewielki pobór mocy w porównaniu z tradycyjnymi lampami sodowymi i metalohalogenkowymi. To sprawia, że oświetlenie uliczne i drogowe LED jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby terenów zabudowanych, jednocześnie doskonale wpisując się w nurt rozwiązań ekologicznych. Energooszczędne oprawy oświetleniowe uliczne zapewniają bezpieczeństwo na drodze i pomagają chronić przyrodę.

EKOLOGICZNE OŚWIETLENIE ULICZNE LED DO PRZESTRZENI MIEJSKICH I AUTOSTRAD

Wysięgniki lamp ulicznych

Drogowe oprawy oświetleniowe LED to ekologiczne rozwiązanie, które można zastosować w połączeniu z słupami kompozytowymi. Przemawia to za ekologicznym aspektem opraw oświetleniowych LED.

 • Bardzo niski pobór mocy, przy wydajności ponad 100 lm/W.
 • Brak zastosowania szkodliwych substancji, jak np. rtęć – LED jest w 100% biodegradowalny.
 • W porównaniu do tradycyjnej żarówki konwencjonalnej – oprawy oświetleniowe LED gwarantują o 80% mniejszą emisję CO2.
 • Zastosowanie wydajnych radiatorów pozwala na dobre odprowadzenie nadmiaru ciepła.
 • Niski poziom generowanej energii cieplnej.

To wszystko razem sprawia, że oświetlenie uliczne i drogowe LED to rozwiązanie przyszłości, które już dziś możemy wdrażać zarówno w gęsto zaludnionych miastach jak i niewielkich miejscowościach, w centrach miast oraz wzdłuż dróg szybkiego ruchu i autostrad.

OPRAWY OŚWIETLENIOWE LED – EFEKTYWNE ROZWIĄZANIE DLA OŚWIETLENIA ULICZNEGO

oprawy oświetleniowe i uliczne

Oprawy uliczne LED to najnowocześniejsza technologia świetlna, która gwarantuje dużą wydajność i trwałość. Do głównych walorów opraw oświetleniowych należy:

 • duża żywotność powyżej 50.000 godzin,
 • modułowa budowa, która pozwala na łatwą wymianę każdego elementu,
 • szeroki zakres napięcia zasilania: 100-277 V.

W efekcie oferowane oprawy oświetleniowe uliczne są nie tylko łatwe w eksploatacji, ale przede wszystkim łatwe w konserwacji. Ich wybór pozwala znacząco ograniczyć wydatki związane z oświetleniem ulicznym i drogowym. Wynika to zarówno z zastosowanej energooszczędnej technologii i dużej żywotności oświetlenia, jak i możliwości łatwego serwisowania eksploatowanych opraw oświetleniowych.

Oświetlenie dróg ma istotne znaczenie dla bezpieczeństwa i wygody ruchu kołowego oraz pieszego. Z tego powodu oprawy i słupy oświetleniowe LED warto zamontować:

 • przy autostradach, drogach krajowych, ulicach miejskich i uliczkach osiedlowych,
 • jako doświetlenie placów, mostów, parkingów,
 • przed budynkami o dużych powierzchniach, jak np. fabryki, magazyny, obiekty handlowe czy hale sportowe,
 • wokół terenów rekreacyjnych.

Klientów zainteresowanych możliwościami oferowanymi przez oświetlenie uliczne i drogowe nowej generacji zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań do Państwa zastosowań.

Długi rząd Masztów Flagowych z Flagami z napisem "Agra Producent Masztów Flagowych"
Jesteś we Właściwym Miejscu

Teraz Czas na Twój Ruch

Wybierz sposób najbardziej wygodny dla Ciebie