O nas

20 LAT DOŚWIADCZENIA W PRODUKCJI MASZTÓW

Najwyższa jakość produktów i usług, rzetelność, terminowość oraz szacunek dla każdego klienta - to zasady towarzyszące naszej działalności od ponad 20 lat. Dzięki nim możemy pochwalić się gronem zadowolonych, stałych klientów, licznymi rekomendacjami naszej firmy oraz rozwijającą się wciąż ofertą. Wyróżnia nas również fachowy i zaangażowany zespół, dbający o to, by każde realizowane zlecenie spełniało w 100% Państwa oczekiwania.

NAJWIĘKSZY PRODUCENT MASZTÓW FLAGOWYCH W POLSCE

Jesteśmy największym producentem masztów flagowych w Polsce. Nasze maszty flagowe znajdziecie Państwo we wszystkich województwach i zakątkach naszego kraju, jak również na terenie Europy. Nasza firma działa w oparciu o najnowsze technologie i wciąż się rozwija, co w połączeniu z dobrą organizacją pracy i profesjonalizmem naszego zespołu pozwala na oferowanie Państwu rozwiązań unikalnej jakości z krótkim terminem realizacji i w atrakcyjnych cenach.

Nasze maszty są solidne, trwałe, estetyczne i konkurencyjne cenowo!

OBSŁUGUJEMY KLIENTÓW Z CAŁEJ POLSKI

Maszty flagowe to cenione rozwiązanie wizerunkowo-reklamowe:

  • eksponują logo i barwy firmy
  • podnoszą prestiż i budują pozytywny wizerunek
  • zwiększają rozpoznawalność
  • dają możliwość wielkopowierzchniowej prezentacji
  • estetycznie i naturalnie komponują się z otoczeniem
  • zwiększają widoczność lokalizacji firmy bądź instytucji
  • stanowią relatywnie tanią i praktyczną całoroczną formę reklamy

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MASZTY FLAGOWE Z 10-LETNIĄ GWARANCJĄ

Produkujemy maszty flagowe z włókna szklanego oraz wysokogatunkowego aluminium. Wszystkie wyprodukowane u nas maszty posiadają pełną dokumentację techniczną wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej (Rekomendacja Techniczna ITB: RT ITB-1066/2013). Na maszty flagowe udzielamy 10-letniej gwarancji. Posiadamy własną flotę transportową oraz doświadczoną kadrę pracowników. Długoletnia działalność naszej firmy jest gwarancją solidności i rzetelności wykonywanych prac. Oferujemy i świadczymy również przeglądy okresowe, pełen serwis, konserwację i czyszczenie oraz części zamienne, dzięki czemu maszty służą przez wiele lat zachowując estetyczny wygląd.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - DORADZIMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

Kontakt