Oświetlenie terenów zielonych to duże wyzwanie, zarówno dla Starostw Powiatowych jak i klientów biznesowych. Oświetlenia wymagają parki miejskie, ogrody, tereny przynależące do hoteli, restauracji domów weselnych. Odpowiednie oświetlenie definiuje klimat danego miejsca, jednocześnie podnosząc poziom bezpieczeństwa. Dlatego wybierając systemy oświetlenia terenów zielonych warto postawić na niezawodne rozwiązania o wysokiej skuteczności i niskim współczynniku awaryjności.

Słupy i oprawy ogrodowe i parkowe Agra

Agra to marka wysokowydajnych, a zarazem energooszczędnych słupów i opraw ogrodowych i parkowych odznaczających się oryginalną stylistyką klimatycznych latarni z dawnych czasów. Jednak design to jedyne, co oferowane latarnie mają wspólnego z dawnymi latarniami ulicznymi.

Słupy i oprawy oświetleniowe Agra zostały wykonane z wysokogatunkowego stopu aluminium, który dodatkowo został zabezpieczony przed korozją i promieniowaniem UV. Dzięki temu słupy i oprawy zachowują estetyczny wygląd przez długi czas eksploatacji, niezależnie od tego na jak niekorzystne czynniki zewnętrzne są wyeksponowane. Słupy i oprawy są wykonane w technologii LED, co znacząco wpływa na wydajność oświetlenia terenów zielonych, a zarazem niski koszt ich eksploatacji.

Dlaczego oświetlenie Agra?

Agra to przede wszystkim oryginalna, ponadczasowa stylistyka, dzięki której możemy stworzyć niepowtarzalny klimat w parku, ogrodzie, przestrzeni zielonej wokół domu. Co ważne, lampy ogrodowe można wykorzystać nie tylko do oświetlenia ścieżek i wskazywania drogi, ale również do oświetlenia i wyeksponowania małej architektury przestrzeni zielonej.

W przypadku opraw i słupów oświetleniowych marki Agra ciekawa stylistyka i wynikające z niej możliwości aranżacyjne oświetlenia idą w parze z walorami użytkowymi, które częściowo omówiliśmy już wcześniej. Latarnie Agra są odporne na niekorzystne oddziaływanie czynników zewnętrznych, energooszczędne i łatwe w konserwacji. Ich konstrukcja i wykonanie zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami zapewniają szybką wymianę wyeksploatowanych części i przywrócenie punktu świetlnego do pełnej sprawności.